Vyžiadajte si
cenovú ponuku


Pre cenovú ponuku zašlite prosím dopyt na mailovú adresu plusserviss@gmail.com

Ploty a plotové dielceRealizujeme výrobu a montáž plotových brán na kľúč podľa predstáv zákazníka


Rozmýšľate aký plot je pre Vás vhodný? Vďaka širokej škále materiálov dostupných v stavebníctve vieme presne postaviť plot podľa Vašich predstáv a vytvoriť tak krásny vstup na Váš pozemok a spríjemniť Váš čas strávený v záhrade.

Všetky ploty realizujeme na individuálnu objednávku. Dbáme na najmenšie detaily a ponúkame kompletné služby od poradenstva, projektu, montáži systémov a všetkých dodatočných doplnkov.

Po odsúhlasení cenovej ponuky a zameraní zasielame zákazníkovi 2D projekt, kde sú uvedené všetky podstatné informácie, ako rozmery profilov, múrikov, rozmiestnenie jednotlivých prvkov – brán, bráničiek, dilatácie.

Dokážeme pre Vás nájsť najlepšie riešenie aj v prípade náročného pozemku.

Brány vyrábame z oceľového rámu - krídlové, samonosné, alebo posuvné na kolieskach.

Plotové výplne sú hliníkové profily v rôznych šírkach.

V prípade požiadavky Vám bránu dodáme s pohonom. Výber správneho pohonu ovplyvňuje rozmer a hmotnosť brány, konštrukcia krídla a spôsob otvárania - podľa toho Vám prirodzene poradíme individuálne a dodáme overené a kvalitné komponenty pre Vašu bránu a už nebudete musieť vystúpiť z auta pri otváraní a zatváraní, čo oceníte najmä za nepriaznivého počasia.

- brány, ploty, pohony na kľúč - vyžiadajte si cenovú ponuku TUHliníkové ploty


CLASSIC

Vlastnosti plotu: plot z hliníkových profilov so šírkou 100mm.
Obľúbený typ plotu, ktorý vyzerá veľmi esteticky a krásne uzavrie Váš pozemok. Konštrukcia zabezpečuje bezpečnosť, súkromie, čiastočne potláča zvuky prichádzajúce z ulice. Na výber máte profily ošetrené práškovou farbou v akomkoľvek odtieni RAL alebo profily verne imitujúce drevo.

ARIET

Vlastnosti plotu: plot z hliníkových profilov rôznych šírkach - 25mm, 60mm a 100mm.
Je unikátny systém hliníkového oplotenia pre rodinné domy. Výnimočný dizajn plotu sa prispôsobuje požiadavkách najmodernejšej architektúry. Má výnimočnú odolnosť a zachováva všetky výhody hliníka, hlavne keď si vyberiete obľúbený profil ktorý verne napodobňuje drevo. Nevyžaduje si prakticky žiadnu údržbu a na rozdiel od prírodného dreva sa ľahko udržuje v čistote. Možnosť dodať nielen vo farbe dreva ale vo všetkých farbách RAL podľa výberu zákazníka.
MASÍV

Vlastnosti plotu: plot z hliníkových profilov so šírkou 200mm.
Zvláštne priečne výstuhy nie sú viditeľné zvonku a zaručujú vysokú konštrukčnú pevnosť. Masívne profily tohto plotu tvoria kompaktnú bariéru, ktorá potláča hluk a zaisťuje bezpečnosť a súkromie. Ak potrebujete zabezpečiť intímnu atmosféru v záhrade, plot Masív splní všetky Vaše očakávania.
Široké profily úspešne nahradia tradičné drevené dosky. Môžu byť pokryté práškovou farbou v akejkoľvek farbe alebo profilmi verne imitujúce drevo. Plot je vytvorený z odolných materiálov, takže môžete zabudnúť na maľovanie a impregnáciu plotu.

LIGHT

Vlastnosti plotu: plot z hliníkových profilov 60mm.
Unikátny systém hliníkového oplotenia pre rodinné domy, ktorý zabezpečuje dostatok svetla. Ohraničuje Vám pozemok bez zakrytia budovy, opticky zväčšuje záhradu a neblokuje prístup slnečného žiarenia na Váš pozemok.
Tak ako ostatné systémy je vyrobený z vysoko kvalitných hliníkových plotov, nepodlieha korózii a členovia domácnosti sa nemusia báť o údržbu plotu mnoho rokov.
Výnimočný dizajn plotov sa prispôsobuje požiadavkám najmodernejšej architektúry.